Zayıf Akım Proje Muhendislik Sakarya‘da ugulamalarınız için artık şehir dışından gelen ve maliyeti çok yüksek olan firmalar ile çalışmanıza gerek yok. Erdem Teknoloji ve 16 yıllık Mühendislik tecrübesi ile Datatech Bilişim Sakarya’da hizmetinizde. İster küçük ebatlı ister büyük ebatlı tüm projelerde hizmetinizdeyiz.

Zayıf Akım Projelendirme nedir ?

Zayıf Akım projelendirme en basit tabiri ile. Ağır elektrik yükü taşımayan ancak ağır DATA yükü taşıyan kablolama alt yapısıdır. Buna en iyi örnek, Fabrikalarınızda yada işyerlerinizde kullandığınız bilgisayarları bir birine bağlayan network alt yapısıdır.

Zayif Akim Proje Sakarya
Zayif Akim Projelendirme Muhendislik,Altyapi Kurulum,Network Data Center alt yapi ve kurulum.

Zayıf Akım tanımını biraz daha açar isek. Fabrikalardaki birden çok robotik üretim hatlarının birbirleri ile haberleşmesini sağlayan ve üretimin durmadan yürümesinden emin olan sistemlerin alt yapısıdır. Erdem Teknoloji ve Datatech Bilişim ortaklığı ile Sakarya ili ve çevre illerde Zayıf Akım Projelendirme Mühendislik anlamında hizmet verdiğimiz birçok büyük firma bulunmaktadır. Bunlardan en bilinenleri;

Daikin Klima Üretim Tesisleri Hendek

Ekol Lojistik İstanbul Sultanbeyli tesisleri.

Zayıf Akım Proje Mühendislik Prosesimiz.

Sakarya ili ve çevresinde Zayıf Akım Proje Mühendislik anlamında bize ulaştığınız anda.İzlediğimiz yol sırasıyla ;
1- Ön keşif ziyareti.

2- Ön Proje hazırlığı.

3- Mühendislerimizin Proje çizim ve detaylandırması.

4- Ön Proje sunumu.

5- Proje kabulüne müteakip sözleşme imzalanması.

6- Kullanılacak Ürünlerin temin süreci.

7- Montaj aşamasında çıkabilecek proje değişiklik olasılıkları doğrultusunda yeniden projelendirme. ( Gerekli Görülürse )

8- Montaj günü başlangıç tarihi belirleme

9- Montaja başlanması. ( Montaj ekibimiz tesisinizin yada işyerinizin bulunduğu özel konum gereksinimlerince iş güvenliği yasalarına uygun kıyafet ve teçhizat ile gelir. )

10- Teslim tarihinde montaj işlemlerinin bitirilmiş olması.Teslim ve devreye alma.

Şeklinde ilerler.

Zayıf Akım Proje Mühendislik Sakarya Bakım Sözleşmesi.

Sizler için sunmuş olduğumuz Zayıf Akım Proje Mühendislik hizmeti sonrasında, devreye aldığımız sistemin, bakım, onarım ve sonrasında sistem genişleme hizmetlerinde de bizimle çalışabilirsiniz. Sizlere sunacağımız Zayif Akim Proje Muhendislik sözleşmesinde bu hususlarıda açıkça belirtiyoruz. Sisteminizi oluşturan Sakarya Firması ile yolunuza devam etmeniz, hem maddi açıdan hemde herhangi bir arıza durumunda çabuk müdahale edilebilmesi açısından büyük önem arz etmektedir.

Zayif Akim Alt Yapi Projeniz ister küçük ofisiniz ister yüzlerce çalışanı olan bir fabrikanız olsun, Sakarya’da Erdem Teknolojiyle hayat bulur.

Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için hemen bize Whatsapp yada Telefon ile ulaşın. Hem Whatsapp hemde Sabit Telefon numaramız aynıdır. +902643737565 ( Sitemizi Mobil cihazınızdan görüntülüyorsanız, numaranın üzerine dokunarak Whatsapp görüşmesine başlayabilirsiniz.

× Hemen Sorun,Hemen Cevaplayalım !