Erdem Teknoloji olarak Sakarya’da genel anlamda boşluğu bulunan Network, Data Altyapı,Yapisal Kablolama Fiber Optik ve data bant optimizasyonu işlemlerinde kaliteli ve etkin hizmet vermek amacıyla. Merkezi İstanbul’da bulunan ancak tüm Türkiye’de operasyonlarını devam ettiren, Datatech Bilişim ile güçlerimizi birleştirdik.

Datatech Bilişim Kimdir ?

Datatech Bilişim 2006 yılında kurulmuştur. Hayatın her alanında vazgeçilmez hale gelen teknolojiler bizim işimiz. Kendimizi bir mühendislik şirketi olarak tanımlıyoruz.
Sorunlara veya taleplere mühendislik metotları ile çözüm sunuyoruz.
(1) Fikir: Sorunun veya talebin tanımlanması ve fizibilite.
(2) Konsept: Çözüm için birden fazla model geliştirilmesi ve nihai modele karar verilmesi yani beyin fırtınası.
(3) Planlama: Projenin gerçekleşebilmesi için gerekli kaynakların tespiti, işlerin ve iş süreçlerinin tanımlanması, bütçenin hesaplanması.
(4) Tasarım (5) Geliştirme (6) Uygulama

Yönetilebilir ağlar, ethernet anahtarlar. Yönetilebilir kablosuz ağlar. Yapısal kablolama (UTP/FTP/SFTP/Fiber). Ağ güvenliği (Firewall, saldırı tespit ve önleme, içerik filtreleme, antivirüs, antispam, antispyware).

Veri depolama ve yedekleme IP telefon, mobil yakınsama, video ve data paylaşımı. Yüksek çözünürlüklü megapiksel kameralar, termal kamera, korozyona dayanıklı kamera, patlamaya dayanıklı kamera.

Yüz tanıma, plaka tanıma, alan ve sınır ihlalleri, yoğunluk haritası, şüpheli paket, kayıp paket, sabotaj, görüş açısı değişmesi. Park ihlalleri, hareketli nesne ve canlı takibi. Metadata,kayıtlar oluştuktan sonra kural tanımlayarak kayıt arama vb. video analizler.

Yangın algılama ve alarm,Seslendirme ve acil anons

Hırsız alarm, Kartlı geçiş, personel devam kontrol sistemleri (PDKS),turnike, bariyer çözümleri.

Çeyrek yüzyıla ulaşan uzmanlıklarımızı ve tecrübelerimizi ekibimizin genç üyeleriyle, siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla paylaşmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Yapisal Kablolama Fiber

Sakarya ve çevre illerde ihtiyacınız doğrultusunda Yapisal Kablolama Fiber yada klasik çözümler ile karşınızdayız. İhtiyaçlarınızı belirliyor bu doğrultuda çözümler sunuyoruz. Datatech Bilişim ile güçlerimizi birleştirerek sizlere 14 yılı aşkın tecrübemiz ile hizmet veriyoruz. Yaptığımız altyapılar ve bizi tercih eden firmalara göz atarak tecrübemizi daha iyi anlayabilirsiniz.

Sizlerde ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için şimdi buraya tıklayarak Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçin.

× Hemen Sorun,Hemen Cevaplayalım !