Alarm sistemleri Sakarya firmlari,Kablosuz Alarm Sistemleri Sakarya,Paradox Alarm Sistemi Sakarya,Ucuz Alarm Sistemleri
Erdem Teknoloji Alarm Sistemleri Sakarya Firmasi

Alarm sistemi nedir?

Alarm sistemi farklı güvenlik firmalarının kullanıcılarının ihtiyaçlarını ücretsiz keşif gibi hizmetleri sayesinde tespit ederek sunduğu ve birçok farklı durumda güvenlik sağlamayı amaçlayan, caydırıcı ve koruyucu özellikleri bir arada bulunduran cihazlara verilen isimdir. Alarm sistemleri Sakarya firmalari arasında Erdem Teknoloji 2003 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Farklı eklentilerle alarm sistemleri daha kapsamlı olabilir, ya da ihtiyacınıza uygun olarak daha kapsamlı kalabilir. 

Alarm sistemleri genellikle;

  • Hırsızlık
  • Yangın
  • Acil Sağlık
  • Gaz Kaçağı

gibi temel tehdit ve kazalardan sizi korumak için tasarlanmıştır. Bunların her biri için ayrı ayrı alarmlar alabilir ya da sizlere sunacağımız farklı çözümler ile evinizi ya da işyerinizin geniş bir çerçevede güvenliğini sağlayabilirsiniz. Erdem Teknoloji bu alarm sistemleriyle birlikte, alarm izleme merkezleri ve panik butonu ya da kamera kaydı vb. ek hizmetler de sunmaktadır. O nedenle alarm sistemlerini alıp taktırmanın sağlayacağı güvenliğin bir sonraki aşamasına alarm izleme merkezimiz ile anlaşarak ulaşabilir ve kendinizi tam anlamıyla güvende hissedebilirsiniz.Alarm sistemleri Sakarya firmalari arasında MGS alarm izleme merkezi ile abonelik anlaşması yapan tek firmayız.

Alarm sistemi nasıl çalışır?

Alarm sistemi mahiyetine göre farklı çalışma prensiplerine sahiptir. Her farklı durum için özelleştirilmiş alarm sistemleri, bu farklı durumları algılamaya yönelik farklı sensörlerle çalışır. Ancak temelde prensibi aynıdır. Buna göre, öncelikle sensörlerle yangın, hırsızlık, gaz kaçağı vb. durum algılanır, sensörlerin gönderdiği sinyallerin alarm sinyaline dönüşmesi sağlanır ve ardından duruma göre alarm izleme merkezine sinyal göndermek, siren çalmak ve sorunun giderilmesine yardımcı olmak gibi işlemler vasıtasıyla alarm harekete geçer. 

Hırsızlık alarm sistemleri 

Hareket sensörü, para tuzağı, manyetik kontak ve cam kırılma dedektörü gibi sensörler yardımıyla hırsızlık olduğu farkedilir, alarm sinyali gönderlir ve sirenler çalmaya başlar. Bu sirenler caydırıcı özelliktedir. Buna ek olarak, aboneliğiniz varsa alarm izleme merkezine sinyal gönderilerek ilgili birimler evinize gönderilir.Alarm sistemleri Sakarya firmalari arasında bu sektörün öncüsü Kanada menşeili PARADOX markası ile 2003 yılından beri çalışan tek firmayız.

Yangın alarm sistemi

Yangın için de ısı ve duman dedektörlerine sahip alarm sistemleri tercih edilebilir ya da şifreleme paneli üzerinde yer alan yangın butonu kullanılabilir. Dedektörler ısı veya dumanı algılayarak hem alarm izleme merkezini harekete geçirir ve adresinize itfaiye yollanır ve alarm sesi çıkararak durumdan sizi haberdar eder.

Gaz kaçağı alarm sistemi

Gaz kaçağı durumunda, yangın veya hırsızlıktaki gibi gözle görülen bir şey yoktur. Hatta çoğu gaz aynı zamanda kokusuzdur. Bu gibi durumlarda gaz kaçağını gaz dedektörleri hemen farkeder ve alarm sinyali vasıtasıyla evinize ilgili birimleri yönlendirir ya da size gaz kaçağı olduğunu bildirir.

Acil Sağlık

Şifreleme paneli üzerinde bulunan buton ya da ayrı bir uzaktan kumando, panik butonu yardımıyla acil bir sağlık sorunu halinde alarm izleme merkezine ya da yakınlarınıza ulaşıp, ambulans yönlendirmesi yapılıp, hayatınızın kurtulmasını sağlayabilirsiniz.

Panik Butonu

Panik butonları birçok durum için kullanılır. Şifreleme paneli üzerinde ya da yanınızda taşıyabileceğiniz bir buton yardımıyla harekete geçirilebilir. Panik butonu tehdit, yangın, hırsızlık, sağlık vb. durumlarda kullanılabilir.

Alarm Sistemleri Sakarya Firmalari

Evinize ya da iş yerinize yaptıracağınız alarm sistemleri için acil teknik servis hizmetlerinden faydalanabilmeniz açısından, bulunduğunuz il içinde bir güvenlik firması tercih etmenizi öneririz.Erdem Teknoloji size Sakarya içerisinde en fazla 2 saat sürede teknik hizmet sözü veriyor. *

Ücretsiz keşif ve projelendirme için bize buradan ulaşabilirsiniz.

*= 2 saat içerisinde teknik servis hizmetimiz, yalnızca sistemin alarm durumunda kalması ve kullanıcının sistemi devre dışı bırakamaması halinde geçerlidir.

İş planımıza göre teknik servis talebiniz sıraya alınır.

En fazla 24 saat içerisinde teknik servis hizmeti verilir.

× Hemen Sorun,Hemen Cevaplayalım !