Sakarya ‘da bariyer sistemleri için doğru adrestesiniz.Öncelikle bariyer sistemleri hakkında kısa bilgilere göz atalım.Otopark bariyer sistemleri, otoparklarda güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan sistemlerdir.Günümüzde hemen hemen her otoparkta bariyer sistemlerine rastlamaktayız. Güvenliğin yanı sıra araçların geçiş kontrolünü de sağlayan bariyer sistemleri, elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik gövdeden oluşmaları ile iç ve dış tüm ortamlarda güvenle tercih edilmektedir. Üstelik bu bariyerlerin kol uzunlukları, kullanacağınız alanın genişliğine göre değişiklik göstererek her ihtiyacınıza uygun bir çözüm sunmaktadır.Bariyerler ayrıca uzaktan kumanda ile kontrol edilmeleri ile kullanımda oldukça büyük kolaylıklar sağlıyor.

bariyer sistemleri sakarya,ucuz bariyer sakarya,sakarya bariyer sistemi teknik servisi,ucuz bariyer sistemi,sakarya bariyer satan firmalar
Sakarya Bariyer Sistemleri

Bariyerler Nerelerde Kullanılabilir?

Sitelerde, havaalanlarında, holdinglerde, iş merkezlerinde, plazalarda ve buna benzer her alanda yer alan otoparklarınızı güvenle koruyabilirsiniz. Üstelik bariyerlerin zaman kontrolü özelliği ile bariyerin istediğiniz saatte açılmasını ya da istediğiniz saatte kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca parmak izli, yüz taramalı ya da kartlı geçiş kontrol sistemleri ile birlikte kullanarak tetikleyebilirsiniz. Bu bariyerler, aracın geçişi esnasında bariyer kolu üzerinde durması durumunda hareket sensörünü engeller. Hiçbir uzaktan kumanda ile de kontrolü sağlanmaz. Araç geçişini tamamladığında ise bariyer kolu kapanma işlemine devam eder. Sensör kontrolü ile güvenliğin %100’e çıkarılmasını sağlayan bariyer sistemleri ile ayrıca acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş modu mevcuttur.

Doğal afetlerde ya da tehlikeli durumlarda bulunduğumuz alandan en hızlı şekilde uzaklaşmak çok önemlidir.Teknolojinin gelişimi ile kullandığımız sistemler bu gibi durumara maksimum uyum sağlayacak şekilde taarlanmıştır. Dolayısı ile yangın, deprem veya afet gibi alarm durumlarında, bariyer koluna uzaktan kumanda ile tetik verilse dahi komut işlemez. Otomatik olarak serbest geçiş sağlanır. Kullanımları basit olan bariyerler, ikaz lambası ile bariyer kolunun aşağı ve yukarı hareketi esnasında sürekli olarak yanıp sönerek kullanıcısına bilgilendirir.

Müşterinin isteğine bağlı olarak bu bariyer sistemlerinde istenen besleme gerilimi şartlarını sağlayabilirsiniz. Bariyerlerimiz farklı renk seçenekleri ile dekoratif bir görünüm sunar.

Erdem Teknoloji Sakarya bariyer sistemleri denince, geniş ürün yelpazesi, teknik donanımı ile ihtiyaçlarınıza her türlü çözümler sunar. Ücretsiz keşif ve projelendirme için buraya tıklayın.

Sakarya ‘da bariyer sistemleri nereden alınır?

Erdem Teknoloji bariyer ve bahçe kapısı sistemlerinde en güvenilir markaların başında gelen genius markası ile çalışmaktadır.

× Hemen Sorun,Hemen Cevaplayalım !