Sakarya Bahce Kapisi Motor ihtiyacınıza en profesyonel ve ekonomik çözümleri Erdem Teknoloji sunuyor.İster müstakil bir eviniz olsun isterseniz kalabalık bir sitede oturun,her bütçeye ve her kapı tipine uygun modellerimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Bize buradan ulaşın.

Neden Bahçe Kapısı Motoru?

  • Aracınızdan inmeden bahçe kapınızı açın.
  • Bahçe kapınızın açık kalma ihtimalini ortadan kaldırın.
  • Evinizin ya da sitenizin güvenliğinin en önemli parçası olan ana giriş kapısınızı kişisel inisiyatife bırakmayın.
  • Kapı kapanırken çocuğunuzun ve sevdiklerinizin güvenliğinden emin olun.
  • Günümüz teknolojisinin size sunduğu konfordan yararlanın.
Sakarya bahçe kapi motoru,otomatik kapı fiyatları,ucuz kapi sistemleri,kayar kapi motorlari,demir kapi motorlari,bahçe kapisi motorlari servisi
Sakarya Erdem Teknoloji Bahçe Kapisi Motorlari

Nasıl Çalışır?

Aracınız ile evinizin ya da sitenizin kapısına geldiğinizde kapınızın sizi tanıyarak açılması ne güzel olur değil mi?

Sakarya Bahce Kapisi Motor sistemi denilince Erdem Teknoloji’nin size yaşatabileceği 4 farklı yöntemi var.

  • Uzaktan kumanda ile (bilinen radyo frekanslı kumanda yöntemidir. (Aracınız ile giriş noktasına 30-40 mt. mesafeden kumandanızdaki ilgili butona bastığınızda kapınız tetik alarak açılır.Siz içeri girdikten sonra belirlenen sürede otomatik olarak kapanır.)
  • GSM Kontrol ünitesi ile (Otomatik bahçe kapınızın kontrolü için ilave gsm kontrol modülüdür.Kontrol modülüne bir adet gsm hattı takılır.Sitede ya da müstakil konutta ikamet eden araç sahiplerinin cep telefon numaraları sisteme yönetici tarafından kayıt edilir.Kullanıcı istediği zaman kayıt edildiği gsm kontrol modülüne ait telefon numarasına çağrı atarak kapıyı açabilir.Örneğin; okul servisi ile evine dönen bir öğrencinin velisi otomatik kapıyı çaldırarak açabilir.)
  • RFID yöntemi ile (Araç tanıma sistemidir.Aynı otoyol ya da köprü gişelerinde kullandığımız hgs sistemine benzer. Aracınızn camına sistemin tanıyacağı bir etiket yapıştırılır.Kapıya yaklaştığınızda sisteme dahil edilen okuyucu antenler ile aracınız tanınır ve kapınız otomatik açılır.)
  • Plaka tanıma sistemi ile (Sistem, plaka tanıma kameraları ile entegre çalışır.Bilgisayar gereklidir.Plaka tanıma programına kullanıcılara ait araçların plakaları tanımlanır.Plakaları tanımlanan araçlar sisteme ait plaka okuma kameralarının görüş alanına girdiği anda kapı açılır.)

Sakarya Bahçe Kapisi Motor Sistemi

Bahsettiğimiz ürünlerin ve konforun sunucusu olan Erdem Teknoloji firmamıza buradan ulaşın.

Sizlere en faydalı bahçe kapısı motor sistemini FAAC ürünleri kullanarak nasıl uygulayabileceğimizi anlatalım.

× Hemen Sorun,Hemen Cevaplayalım !