Sakarya Turnike ve Geçiş Sistemleri

Erdem Teknoloji Sakarya ‘da Turnike ve Geçiş Sistemleri alanında 2003’ten günümüze hizmet vermektedir. Öncelikle Turnike ve Geçiş Sistemleri hakkında biraz bilgi sahibi olalım.

Geçiş kontrol sistemleri, giriş ve çıkışların kontrol altına alınması için kullanılan sistemlerdir. Bir diğer adıyla turnike sistemi olarak bilinen geçiş kontrol sistemleri, kontrollü geçişler yapmanızı sağlarken aynı zamanda güvenli geçişlerin de kapılarını aralar. Geçiş kontrol sistemleri turnike programları ve turnikeli geçiş kontrol yazılımları ile birlikte giriş ve çıkış yapan kişilerin bilgilerini kontrol altında da tutabilmeniz mümkündür.

Sakarya Turnike ve Geçiş Sistemleri,Ucuz Turnike Sistemlerİ Sakarya,Turnike Sistemi Teknik Servis,Sakarya Turnike Sistemi Satis Firmasi
Sakarya Turnike ve Geçiş Sistemleri

Turnike Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Turnike sistemleri işletme girişlerinde, askeri alanlarda, hava alanlarında, plazalarda, holdinglerde, yeraltı treni ve metrobüs istasyonlarında ve buna benzer alanlarda kullanılabilmektedir. Turnike sistemlerinin dört farklı çeşidi bulunmaktadır. 

Kaç Çeşit Turnike Sistemi Vardır?

Bel turnikesi, boy turnikesi, hızlı geçiş turnikesi ve engelli geçiş turnikesi… Hangi çeşitte turnike kullanacağınız tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte geçiş yapılacak alana göre tercih yapmanızda fayda vardır. Turnikeleri kullanacağınız alanların iç ortamlarda veya dış ortamlar olması da çok önemli değildir. Çünkü iç ve dış ortamlar için farklı üretilen turnikelerimiz bulunmaktadır.

Sakarya Turnike ve Geçiş Sistemleri Fiyatları

Turnike sistemleri fiyatları, kullanacağınız turnikenin modeline, boyutuna, çeşidine ve bu tarz özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenden dolayı da turnike sistemleri fiyatlarını öğrenmek isterseniz web sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

 • Tüm turnike sistemlerimiz genelde personel devam kontrol sistemleri ile tetiklenebilmektedir. Yüz tanıma cihazı, parmak izli okuyucuve kartlı geçiş kontrol terminali ile birlikte kullanılabilmektedir.
 • Elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik modeller, iç ve dış tüm mekânlar için kullanım sağlayabilmenizi sağlar.
 • Turnikelerin kol uzunlukları farklılık gösterse de; istediğiniz ebatlar ayarlanabilmektedir.
 • Avax turnikeli geçiş kontrol sistemi, iki yıl boyunca garantili olup tüm yedek parçalar da on yıl boyunca garanti kapsamında olmaktadır.
 • Turnikelerin acil mod özellikleri sayesinde afet, yangın veya deprem gibi olası tehlikeli durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.
 • Turnikelerin montaj kiti sayesinde kurulum yapmak oldukça basit olacaktır.
 • Turnikelerimiz mikroprosesör kontrollü olarak üretildikleri için iki yönlü de çalışabilme özelliğine sahiptirler. İki yönlü geçiş sağlanabilse de bir taraftan geçiş yapılırken diğer yönden geçiş yapılması yasaklanmaktadır.
 • Elektrik kesilmesi gibi durumlarda sistem otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir.
 • Yüz tarama cihazı, parmak izi okuma cihazı ve kart geçiş sistemleri ile birlikte uyumlu olarak çalışabildikleri için istenirse uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilmektedir.
 • Pek çok turnike modelimiz butonlar ile de çalışabilmektedir. Buton kontrolü tek buton olabileceği gibi çift buton ile de kontrol sağlanabilir. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki işlem gerçekleştirilir. Çift buton kontrolünde ise açma ve kapama işlemleri için iki farklı buton bulunmaktadır.
 • Avax turnike sistemlerimiz, yüksek kalite belgelerine sahiptirler.
 • Herhangi bir problemle karşılaştığınızda 5 dakika içerisinde çağrı merkezime bağlanarak destek alabilmeniz mümkündür.

Turnike Sistemleri İle Ne Elde Edersiniz?

Turnike sistemleri geçiş kontrolü sağlayacağı için kısıtlama yapmak istediğiniz alanlarda yüksek kaliteli çözümler elde etmenizi sağlar. Özellikle yönlendirmeler yapmak için de turnikeli geçiş kontrol sistemlerini kullanmak harika bir sonuçlar elde etmenizi sağlar. Pdks cihazlar ile kullanacağınız turnike sistemleri sayesinde de geçişlerde kontrol sağlarken aynı zamanda geçiş güvenliği de sağlarsınız. Yapmanız gereken tek şey turnike geçiş kontrol sistemini giriş ve çıkış yapılacak olana monte ettirmektir. Montajı yapılan turnikenin üzerine dilediğiniz personel devam kontrol sistemi cihazını konumlandırarak; personel takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi ve üye takibi yapabilirsiniz. Özellikle turnike sistemleri yemekhanelerde oldukça sık tercih edilir. Bunun nedeni yemekhanedeki sıra olayını bir düzene sokmaktır. Turnikeden sırası ile geçen kimseler, taşkınlıklar yapılmasına engel olurlar. Yemekhanelerde genellikle bel turnikesikullanılsa da hızlı geçişlerin sağlanabilmesi için hızlı geçiş turnikeleri de tercih edilebilmektedir. Üstelik hızlı geçiş turnikesi kullanarak daha şık görüntüler elde edebilmeniz mümkündür.

× Hemen Sorun,Hemen Cevaplayalım !