Sakarya ve çevre illerde sizlere Network / Data Altyapı Fiber Optik çözümleri ile hizmet veriyoruz. Daha önce Türkiye’nin değişik yerlerinde yaptığımız işlerimizden bazılarını anlatmak istedik. Network Altyapi Sakarya ve cevre illerde, Erdem Teknoloji ve Datatech Bilişim olarak :

Attaş Alarko Turistik Tesisler A.Ş.
Hillside Beach Club kablolu ve kablosuz ağı, eş zamanlı 1.500 civarında kullanıcı.
7.000 metre OS2 fiber optik kablolama. 50.000 metre Cat6 kablolama, 500 accesspoint, 60 10Gbit ethernet anahtar.

Daikin A.Ş. Sakarya
Hendek fabrikasında üretim hatlarının kablolu ve kablosuz ağ kurulumları.

Ekol Lojistik A.Ş.
Tüm Türkiye’de 40’dan fazla lojistik merkezinde 2.000’in üzerinde kamera, 100 civarında kayıt cihazı montaji ve devraya alınması. Raid6 kurulu storage, binlerce metre fiber/Cat6/Coax kablolama. ethernet anahtarlar, kabinetler ayrıca yerinde teknik servis ve bakım hizmetleri dahil.

Network Altyapi Fiber Sakarya
Network Altyapi Sakarya,Data Kablo Kabin,Fabrika Otomasyon Kurulum

Network Altyapi Sakarya, Fiber ve daha fazlası.

Ekol Logistik Gmbh
Almanya Köln ve Mannheim lojistik merkezlerinde yaklaşık 200 adet 3MP/2MP kamera. 4 yüksek kapasiteli Raid6 mimaride storage, binlerce metre fiber/Cat6 kablolama. Ethernet anahtarlar, kabinetler ayrıca yerinde teknik servis ve bakım hizmetleri dahil.

Europe MultipurposeTerminals (EMT) S.P.A.
İtalya Trieste ilinde gümrüklü liman sahasında tamamı 8MP (lazer speeddome*30, IR bullet*13, IR dome*6).
İtalyan yönetmeliklerine uygun yüksek çözünürlüklü kamera sistemi, 2 yüksek kapasiteli Raid6 mimaride storage Binlerce metre fiber/Cat6 kablolama. Ethernet anahtarlar, kabinetler ayrıca yerinde teknik servis ve bakım hizmetleri dahil.

KAHYA Rejenere Kauçuk Sanayi Hendek/ SAKARYA’ da

28 adet 3MP İP Kamera, NVR tabanlı mimari, yüzlerce metre CAT6 Kablolama. Yangın algılama sistemi. PDKS ( Personal Devam Kontrol Sistemi ). 2 adet endüstriyel yana kayar kapı motoru sistemi. Yerinde teknik servis ve bakım Hizmetleri dahil.

NEUTEC İlaç 1.OSB SAKARYA’ da

4 Adet Kollu Bariyer Geçiş Sistemi Projesi.

Yukarıda bahsettiklerimiz referanslarımızdan sadece birkaçı. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı, daha birçok referansımız mevcuttur. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size özel oluşturacağımız proje teklifleri uzman mühendis ekibimiz tarafından oluşturulur. Size sunacağımız proje tekliflerimizde referanslarımızın tamamını bulabilirsiniz.

Sakarya’da network altyapı, fiber optik data center ve zayıf akım sistemleri nereden alınır denilince aklınıza gelen tek firma Erdem Teknoloji ile şimdi Whatsapp üzerinden irtibata geçmek için bu yazıya dokunun/tıklayın.

× Hemen Sorun,Hemen Cevaplayalım !