Sizinle Büyüyoruz

Sakarya Guvenlik Firmasi,Kamera Sistemleri,Guvenlik Alarm Sistemleri,Ekonomik Guvenlik Sistemleri
Erdem Teknoloji Hakkında bilgi

Güvenlik sektöründe 2003 yılından 2013 yılına kadar çeşitli şirketlerde edindiğimiz tecrübelerimizi, yeni heyecan ve dinamizm ile Erdem Teknoloji ismi altında sürdürüyoruz. Yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile otomatik kapı, kepenk sistemleri, kollu bariyer, yana kayar kapı motorları yanı sıra ip kamera sistemleri, alarm sistemleri, yangın ihbar sistemleri alanında satış ve servis hizmetleri vermekteyiz.

Firmamız müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş, butik çözümler sunan bir hizmet anlayışına sahiptir. Modern dünya gerekliliklerini en iyi şekilde takip edip, hizmet alanına hızlı bir şekilde dahil eden firmamız, müşteri beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek hizmetlerini bu doğrultuda şekillendirmektedir.

Yüksek kalite standartlarından hiçbir zaman taviz vermiyor, hizmetlerimizi de bu doğrultuda sunarak sizlere güvenli ortamlar vaat ediyoruz. Çözüm odaklı fiyat politikasıyla müşterilerini bu konuda da memnun etmeyi kendine ilke edinmiş olan firmamız; otomatik kapı, kepenk sistemleri ve güvenlik sistemleri uygulamalarında günün her hanında ulaşılabilir düzeyde hizmet vermektedir.

Müşterilerine her şeyden önce güven vermenin gerekliliğinin farkında ve bu doğrultuda sektörde önemli yer edinmeyi amaçlamaktayız. Kaliteli ürün, montaj ve satış sonrası hizmetlerini en iyi şekilde karşılayacak donanıma sahibiz. Sektörde ortaya çıkardığımız hızlı çözümler ile kendinden bahsettirmeyi amaçlayan firmamız her an için ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına kesintisiz olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

× Hemen Sorun,Hemen Cevaplayalım !