Vücut Sıcaklığı Ölçüm ( Ateş Ölçer ) Termal Kamera sistemi halk arasında bilinen adıyla Korona Virüs tespit kamera sistemi olarak adlandırabiliriz.

Fabrikalarımızda yada işyerlerimizde çalışan insanlarımızın yada ziyaretçilerimizin sağlığı için, Giriş noktalarına yerleştireceğimiz Vücut Sıcaklığı Ölçüm Termal Kamera sistemleri ile vücut sıcaklıklarında belirli normların üzerinde olan ziyaretçi veya çalışanlarımızı tespit edip gerekli sağlık kuruluşlarına sevklerine yardımcı olabiliriz. Asağıda gördüğünüz paket referans için hazırlanmış bir pakettir. Bahsettiğimiz sistem PROFESYÖNEL Sistemdir, Endüstriyel Sıcaklık Ölçmede kullanılan El Terminalleri ile yapılan ölçümler insan sağlığı açısından uygun değildir. Paketler içeriklerine göre $13,000 + KDV + Montaj + Teslim Yeri masraflarına göre değişiklikler gösterecektir. Doğru fiyatlandırma için bizimle Whatsapp üzerinden +902643737565 numaralı telefonumuzu ekleyip iletişim kurabilirsiniz.

Koronavirüs Erken Tespit Termal Kamera Ölçüm Sistemi
Koronavirüs ön tespit Termal Vücut Sıcaklığı Ölçüm Sistem

Koronavirüs Yayılmasını önleyici çalışmalar

Ateş Ölçer Termal Kamera Sistemi Gerekliliği; Ülkemizde 2020 yılı Mart ayının başlarında görülen Kovid-19 ( Covid-19 ) Korona Virüsünün yayılmasını önlemek için Sağlık Bakanlığımız ülke genelinde bazı önlemler almıştır. Bu önlemlerin asıl amacı virüsün yayılmasının önüne geçebilmektir. Korona Virüs en belirgin belirtisi yüksek ateş tir. Sakarya ilinde Koronavirüs yayılması önleme çalışmalarıda başlatılmıştır. Bu doğrultuda Sakarya’da Karantina hastanesi dahi oluşturulmuştur.

Sakarya Organize Sanayi bölgemizde birçok fabrika ve işletme bu süreçte faaliyetlerine devam etmekte, çalışanları ile üretime devam etmektedir. Sakarya’da Erdem Teknoloji sizlere Vücut Sıcaklığı Ölçüm Termal Kamera sistemi için gerekli ürünleri bir araya getirip, Tam faal bir sistem paketi oluşturdu.

Sakarya Termal Kamera Sistemi – Vücut Sıcaklığı Ölçüm Kamera Sistemi

Sakarya ilinde faaliyet gösteriyoruz, Sizlere şehir dışından gelebilecek olan firmalardan çok daha yakınız. Dilediğiniz anda ( müsaitlik sırasına göre ) Teknik Servis , Satış sonrası hizmetler ile de yanınızdayız.

Termal Kamera Sistemi – Vücut Sıcaklığı Ölçüm Kamera Sistemi Paketi

Bu Paket içeriği Siz Sakarya İlinde Faaliyet gösteren Fabrika ve İşletmeler için Erdem Teknoloji tarafından tam Faal , Termal Vücut Sıcaklığı Ölçen Kamera sistemi olarak bir araya getirilmiştir. Sistem içeriği :

Vücut Sıcaklığı Ölçer Kamera

1 X Sıcaklık Ölçer Thermal Network Bullet Kamera

400 × 300 soğutmasız VOx termal sensör

Termal Kamera Sistemi Black Body

1 X Black Body

İnsan Sıcaklığı Referans Cihazı

Koronavirus Termal Kamera Sistemi

1 X Adaptör

Vücut Sıcaklığı Ölçer Termal Kamera Sistemine Güç Sağlayan uyumlu birim.

Korona Tespit Sistemi

2 X Tripod Aparatı

Koronavirüs ön tespit vücut sıcaklığı ölçer termal kamera tripod bağlantı aparatı.

Termal Kamera Sistemi Tripodu

2 x Tripod

Termal Sıcaklık Ölçer Vucüt Tarama Kamerası Tripod Ayağı.

Termal Kamera Dvr

1 x Akıllı Video Gözetim Sunucu

8 KANAL 2U 8HDD Akıllı Video Gözetim Sunucusu

Korona Tespit Kamera Sistemi

1 x 20,7 Inch Full Hd Monutor

Endüstriyel seviye DID LCD panel, 7 x 24 sürekli çalışma, 1920×1080 (FHD)

Termal Kamera Harddisk

1 x Harddisk

Seagate SkyHawk 3.5″ 4TB Sata 3.0

Vücut Sıcaklık Ölçer Termal Kamera Fiyatı

Fiyat için Arayınız

Fiyat bilgisi Stok durumuna , döviz kurlarına vb değişiklik gösterebilir.

Vücut Sıcaklığı Koronavirüs ön tespit Termal Kamera Sistemi Çalışma örneği.

Bizimle iletişime geçtiğiniz tarihteki fiyat,stok durumu, talep miktarı ve/veya kur durumuna göre değişiklik gösterebilir. Şimdi bizimle WHATSAPP üerinden iletişime geçerek yada +902643737565 numaralı telefonumuzu arayarak güncel fiyat teklifinizi isteyiniz.

Sakarya ‘da Koronavirüs ön tespit Cihazı, Erdem Teknoloji ‘den alınır. Şimdi detaylı bilgi ve ücretsiz keşif hizmetimiz için arayınız.


× Hemen Sorun,Hemen Cevaplayalım !