Sakarya’dan Antalya’a Ulaşım Otobüs yerine sizlere Şehirler Arası özel transfer hizmetini kardeş firmamız T4C-Transfer4cheap sunuyor. Sakarya’nın herhangi bir ilçesinden Antalya’nın herhangi bir ilçesine gitmeniz gerekiyorsa doğru adrestesiniz. Koronavirüs tedbirlerinden sonra alınan seyahat kısıtlaması önlemi Sakarya Antalya Arası Otobüs seyahatlerini yok denecek seviyelere çekmiştir. Ancak sizin Sakaryadan Antalyaya gitmeniz gerekiyor olabilir.

Sakaryadan Antalyaya Ulaşım için bizimle buraya dokunarak Whatsapp üzerinden yazışmaya başlayın.

Sakaryadan Antalyaya Ulaşım Otobüs

Sakaryadan Antalyaya Ulaşım Otobüs yerine özel transfer.

Siz ve sevdiklerinizin sağlığını riske atmadan,sadece size sunacağımız Sakarya’dan Antalya’ya olan özel transfer hizmeti ile ulaşabilirsiniz. Otobüs seferleri bulunsa dahi fiyatlarındaki artış sebebi ile özel transfer arasında fiyat olarak çok fazla fark kalmayacaktır.Sakarya’dan Antalya’ya ulaşım transfer hizmetimiz size kapıdan kapıya hizmet sağlar. Yani bir otogara gitmenize gerek kalmadan, Evinizden alınıp Antalya’da gitmek istediğiniz adrese ulaşmanızı sağlar. Kalabalık otobüs seyahatlerinden daha sağlıklı bir hizmettir. Sadece siz ve ailenize sunulur. Seyahat süreniz otobüse göre daha kısa sürecektir.

Sakaryadan Antalyaya Ulaşım Fiyatı

Sakarya’dan Antalya’ya ulaşım fiyatını etkileyen bir kaç faktör vardır. Bunlardan bazıları; Seyahat edecek kişi sayısı. Koronavirüs tedbirleri ile getirilen seyahat kısıtlamalarına göre, aracın koltuk kapasitesinin ancak %50 si kadar yolcu kabul edilebilmektedir. Buda 3 kişiden daha fazla sayıda seyahat edecek kişilere sunacağımız araç ebatının büyümesi ve fiyatta değişiklik olması demektir. Sakarya’da hangi ilçeden alınacağınız. Araçlar Türkiye’nin değişik şehirlerine hizmet vermektedir. Rezervasyon yaptığınız anda Sakarya’da aracımızın bulunması halinde daha uygun, ancak aracı başka bir şehirden getirmemiz durumunda farklı bir fiyat çıkacaktır. Bulunduğunuz ilçe fiyat farkına sebep olacaktır ki, Sakaryadan Antalya yolu Bilecik-Kütahya üzerinden gitmekte olduğu için sizin Karasu İlçesinden alınmanız durumunda ortaya ekstra 80 km yol çıkacaktır. Doğru ve tam fiyatlandırma için bizimle Whatsapp üzerinden yazışarak fiyat alınız. Whatsapp için buraya dokunun / tıklayın.

Sakaryadan Antalyaya Ulaşım Rezervasyonu Nasıl Yapılır.

Öncelikle E-Devlet yada Kaymakamlıklar / Valilikler üzerinden seyahat izin belgesi almanız gerekmektedir. Seyahat izin belgesi Nasıl alınır için burayı tıklayınız / dokununuz.

Seyahat izin belgenizi aldıktan sonra,bizimle Whatsapp üzerinden yazışarak müsaitlik durumunu ve fiyatları öğrenebilirsiniz. Transfer hizmeti sunulan araçlar, Ulaştırma Bakanlığınca verilen A1 ve D2 yetki belgelerine sahip koltuk sigortası bulunduran araçlardır. Sakarya’dan Antalya’ya sağlıklı ulaşım için bizimle şimdi iletişime geçin.

× Hemen Sorun,Hemen Cevaplayalım !