Kocaeli Vücut Isı Ölçüm Termal Kamera Sistemi yada diğer bir deyişle Ateş Ölçer Termal Kamera Sistemi ile fabrika ve işyerlerinizde çalışanların Koronavirüs ( Coronavirus ) yakalanma ihtimalinin ön tespitini sağlayabilirsiniz. Gerek Kamu gerekse özel kuruluşlar için, Koronavirüs ( Coronavirus ) ön tespit Termal Kamera Sistemi paketini sizler için oluşturduk. Asağıda gördüğünüz paket referans için hazırlanmış bir pakettir. Bahsettiğimiz sistem PROFESYÖNEL Sistemdir, Endüstriyel Sıcaklık Ölçmede kullanılan El Terminalleri ile yapılan ölçümler insan sağlığı açısından uygun değildir. Paketler içeriklerine göre $12,500 + KDV + Montaj + Teslim Yeri masraflarına göre değişiklikler gösterecektir. Doğru fiyatlandırma için bizimle Whatsapp üzerinden +902643737565 numaralı telefonumuzu ekleyip iletişim kurabilirsiniz.

Koronavirus tespit Termal Kamera Sistem Fiyati Kocaeli

Koronavirüs ( Coronavirus ) ön tespit Termal Kamera Sistemi Kocaeli

Ateş Ölçer Kamera Sistemi Gerekliliği ; Bilindiği üzere 2020 Yılı Mart ayı başından itibaren ülkemizde Koronavirüs ( Coronavirus ) alarmı verilmiş, gerek Kamu kuruluşları gerekse de özel sektör firmaları Koronavirüs yayılmasını önlemek amacıyla birçok tedbir almıştır. Kocaeli ‘de birçok üretim tesisi, fabrika ve işyerleri faaliyetlerine devam etmektedir. Erdem Teknoloji olarak çalışanlarınızın yada ziyaretçilerinizin işyerinize girişlerinde Vücut Sıcaklığını ( Isısını ) ölçerek bu virüsün en belirgin semptomu olan yüksek ateş vakalarını tespit etmenizi sağlayacak Vücut Isı Ölçer Termal Kamera Sistem paketini oluşturduk.

Termal Vücut Isı Ölçer Kamera Sistemi Nasıl Çalışır.

 • Erdem Teknoloji ile iletişime geçip size özel Termal Vücut Isı Ölçer Kamera Sistemi Kocaeli için ön fiyat teklifinizi isteyiniz.
 • Deneyimli Ekibimiz sizlere ihtiyacınız doğrultusunda tam faal Koronavirüs ön tanı Termal Vücut Isı ölçüm Kamera Sistemi fiyat teklifinizi email yada Whatsapp üzerinden gönderecektir.
 • Erdem Teknoloji şuanda piyasada bulunabilecek en güvenilir ekipman markaları ile doğru sonuçları alabilmeniz için çalışır.
 • Vücut Isı Ölçer Termal Kamera Sistem Fiyatımızı onayladıktan sonra, Erdem Teknoloji Kocaeli ‘ye gelerek sizler ile sözleşme yapar.
 • Mümkün olan en kısa sürede Stok Durumuna göre Vücut Isı Ölçüm Termal Kamera Sisteminiz için gerekli ekipman temin edilir.
 • Montaj sırasına göre Kocaeli ‘deki işletmenize Termal Vucüt Isı Ölçüm Kamera Sisteminizin kurulumu gerçekleştirilir ve sistem devreye alınır.

Vücut Isısı Ölçüm Termal Kamera Sistemi’nin Faydaları

 • Ülkemizde hergün Koronavirüs ( Coronavirus ) yayılmasını önleyici tedbirler alınmaktadır. Bizlerin öngörüsü çok yakında faaliyetlerine devam eden işletmelere Vücut Isı Ölçüm Termal Kamera sistemi bulundurma zorunluluğu gelecektir. Kocaeli’de bulunan işletmeler Erdem Teknoloji’nin oluşturduğu Vücut Isı Ölçüm Termal Kamera sistemini şuandaki avantajlı fiyatlar ile temin edebilecektir.
 • İşletmeniz yada Fabrika’nızın girişinde tüm çalışanlarınızı veya ziyaretçilerinizin vücut ısılarını kontrol ederek, Koronavirüs ( Coronavirus ) şüphesi uyandıranları sağlık kuruluşlarına bildirebilirsiniz.
 • Koronavirüs ( Coronavirus ) ön tespit Termal Vücut Ölçüm Kamera Sistemi virüsün işyerinizde yayılmasını önlemekte size fayda sağlar.
 • Erdem Teknoloji Sakaryma merkezli olduğu için sizlere gerektiğinde bir telefon kadar yakındır. Teknik destek ve satış sonrası hizmetlerde yanınızdayız.
 • Erdem Teknoloji’nin halen hizmetlerini alan Kocaeli Firma / Fabrikaları mevcuttur.
 • Lütfen sayfanın altında yer alan Koronavirüs ( Coronavirus ) ön Tespit Termal Kamera Sistem çalışma videosunu izleyiniz.

Kocaeli – İzmit Termal Kamera Sistemi – Vücut Sıcaklığı Ölçüm Kamera Sistemi

Erdem Teknoloji olarak Kocaeli – İzmit bölgesi için hazırladığımız Vücut Sıcaklığı – Isısı Ölçüm Termal Kamera Sistem Paketimizin içeriği ;

1 X Sıcaklık Ölçer Thermal Network Bullet Kamera

400 × 300 soğutmasız VOx termal sensör

1 X Black Body

İnsan Sıcaklığı Referans Cihazı

1 x Adaptör

Vücut Sıcaklığı Ölçer Termal Kamera Sistemine Güç Sağlayan uyumlu birim.

2 X Tripod Aparatı

Koronavirüs ön tespit vücut sıcaklığı ölçer termal kamera tripod bağlantı aparatı.

2 X Tripod

Termal Sıcaklık Ölçer Vucüt Tarama Kamerası Tripod Ayağı

1 x Akıllı Video Gözetim Sunucu

8 KANAL 2U 8HDD Akıllı Video Gözetim Sunucusu

1 x 20,7 Inch Full Hd Monutor

Endüstriyel seviye DID LCD panel, 7 x 24 sürekli çalışma, 1920×1080 (FHD)

1 X Harddisk

Seagate SkyHawk 3.5″ 4TB Sata 3.0

Fiyat Bilgisi için Arayınız

Fiyat bilgisi Stok durumuna , döviz kurlarına vb değişiklik gösterebilir

Vücut Sıcaklığı Koronavirüs ön tespit Termal Kamera Sistemi Çalışma örneği.

Kocaeli Koronavirüs Tespit Vucüt Sıcaklığı Ölçüm Termal Kamera Sistemi

Bizimle iletişime geçtiğiniz tarihteki fiyat,stok durumu, talep miktarı ve/veya kur durumuna göre değişiklik gösterebilir. Şimdi bizimle WHATSAPP üzerinden iletişime geçerek yada +902643737565 numaralı telefonumuzu arayarak güncel fiyat teklifinizi isteyiniz.

Kocaeli – İzmit ‘te Koronavirüs ön Tespit Termal Vücut Sıcaklık Ölçüm Kamera Sistemi Erdem Teknoloji ‘den alınır. Bizi Şimdi Arayın

× Hemen Sorun,Hemen Cevaplayalım !